KONST / Litografier / Litografi 3055317
nr 305 5317
Litografi
Signerad,"Båtar", 30x45
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 22 mars 2004
100 kr
300 kr
250 kr
800 kr
450 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr
700 kr
750 kr